Meist

Meie juhtlause on “Making it easier to expand abroad” ehk teeme välismaale laienemise lihtsamaks. Jäta Rootsi turul tööstusvaldkonnas koostööpartnerite ja klientide leidmine meie hooleks!

Meie äritegevus on suunatud eelkõige Rootsi ja Eesti turgudele lihtsustamaks ettevõtete suhtlemist Rootsi või Eesti tööstusettevõtetega. Meie peamine eesmärk on uute koostööpartnerite ja klientide leidmine kohalikul turul, kellele oma toodet või teenust pakkuda ning aidata seeläbi suurendada Teie ettevõtte müüki. Aitame ka muude oluliste toimingutega uuele turule laienemisel, seega tutvu kindlasti ka meie teiste pakutavate teenustega.

Meie ettevõtte eelisteks on hea kohaliku turu tundmine, kohalikke keelte valdamine ning hea arusaam Rootsi ja Eesti ärikultuurist.

Pakume teile personaalset koostööd, mis väljendub Teie tegevusvaldkonna hoomamises, teie ettevõtte süvitsi tundmises ning teie vajadustele kohandatud lahendustes. Koostöö toimub projektipõhiselt vastavalt teile kohandatud lahenduste ning eesmärkidega.

Oleme liikmed Eesti-Rootsi Kaubanduskojas Stockholmis.